Limitovaná edice

Tři roky mi psali fanoušci jestli mám trika, mikiny, kšiltovky a kdo ví co ještě. Tři roky jsem si říkal, proč by někdo nosil oblečení s mým logem nebo jménem? A pak jsem si řekl, že to zjistím. Napadlo mě udělat limitovanou edici triček výjimečnou tím, že každý kus přivezu 40ti fanouškům osobně.

 

limitka01-tiny

 

Byla to dlouhá cesta!

V době, kdy píšu tento text, mi zbývá rozvozit ještě 4 trika, ale už teď můžu říct, že to byl hooodně velkej výlet. :) Objednávky byly ze všech koutů ČR, malinko i Slovensko a jedna zbloudilá z Vídně.

 

Rozvoz vyšel tak trochu nešikovně na říjen a listopad. První půlku jsem ještě v ukrutných mrazech rozvezl na motorce, dokonce jsem první 2 dny rozvozu ujel 1089km (Praha > Ostrava > Slovensko > Brno > Praha). V listopadu už jsem rozvážel autem a nesmírně jsem si užíval to topení a pohodlí.

 

Potkat vás naživo bylo obohacující

Všichni fandové a fanynky byli super lidi a sympaťáci. Všichni byli propojení motorkama, ale každého zajímaly trošku jinak. Někdo byl spíš na ty starší kousky, někdo už se těšil na řidičák, jiný si chtěl koupit supersport, další prodával pitbiky a sbíral motorky s turbem, jedna slečna pomalu přesedlávala z koně na sto-pěta-dvácu, můj kamarád Pavel si zase liboval ve freestyle motocrossu, dokonce si tričko objednal i policajt endurista a takhle bych mohl pokračovat. Díky vám všem za setkání a spoustu inspirace.

Dole dávám galerku fotek s většinou z vás :) (někteří nechtěli být zveřejněni online).


Mělo to smysl

Celá tahle akce pomohla tomu, že teď na těchto stránkách můžete nakupovat můj merch. Pomohla mi utvrdit se v tom, že ten čas věnovaný do videí není zbytečný. A v neposlední řadě vám snad udělala radost.